Klim Brokers - wyjątkowi w ubezpieczeniach

DLACZEGO MY?

Klim Brokers Sp. z o.o. to firma, którą tworzy zespół ambitnych i doświadczonych pracowników. Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa i pełne wsparcie, które pozwoli uwolnić się naszym Klientom od szeregu formalności ubezpieczeniowych i skupić się na głównym przedmiocie działalności.

CZYTAJ WIĘCEJ

DOŚWIADCZENIE

Początki Klim Brokers Sp. z o.o. sięgają 1991 roku gdy jej właściciel stawiał swoje pierwsze kroki na rynku ubezpieczeniowym prowadząc samodzielnie działalność pośrednictwa ubezpieczeniowego i już wtedy tworzył programy dla klientów korporacyjnych z różnych gałęzi polskiej gospodarki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pakiet korzyści

Rozumiemy indywidualne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa, pracujemy dla Ciebie dzięki czemu masz czas na rozwój.

CZAS

Prowadzimy pełen audyt ubezpieczeniowy identyfikujący potrzeby ubezpieczeniowe naszego klienta, tworzymy indywidualnie dopasowane programy oraz gwarantujemy pełną obsługę posprzedażową. Zaangażowanie naszych klientów ograniczamy do minimum.

DOSTĘP DO WIEDZY

Wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku ubezpieczeń oraz stworzony zespół profesjonalnych brokerów gwarantuje dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz najlepszych rozwiązań. Na bieżąco analizujemy rynek ubezpieczeniowy pod kątem zmian i pojawiających się nowinek, analizujemy je i przedstawiamy naszym klientom. Prowadzimy obsługę w zakresie wszystkich ubezpieczeń: komunikacyjnych, transportowych, majątkowych, osobowych, na życie, pracowniczych-grupowych, zdrowotnych, pracowniczych programów emerytalnych (PPE, PPK), finansowych, specjalistycznych i innych.

PIENIĄDZE

Nasi brokerzy proces negocjacji prowadzą dwutorowo tworząc indywidualne i nieszablonowe rozwiązania ubezpieczeniowe oraz nowatorskie koncepcje, których efektem końcowym jest optymalizacja kosztów dla Twojego biznesu.

WSPARCIE I PEWNOŚĆ

Prowadzimy ścisłą współpracę na każdym etapie wykonywania umów ubezpieczenia. Powierzając obsługę naszej kancelarii zyskujesz partnera, dzięki któremu masz pewność uzyskania pomocy w przypadku zaistnienia szkody, konieczności przygotowania dokumentacji potrzebnej do przeprowadzenia skutecznego procesu likwidacji oraz uzyskania wsparcia prawnego czy też usług świadczonych przez rzeczoznawców i biegłych sądowych.

JAKOŚĆ

Czyniąc KLIM BROKERS swoim brokerem osiągasz możliwość zawężenia grona osób, które miałyby dostęp do poufnych informacji o Twojej działalności. Nasze usługi i profesjonalizm zostały zweryfikowane przez zewnętrznych audytorów.

Od czerwca 2011 roku posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001-2008 (aktualnie 9001-2015).

Serwis brokerski

Opracowanie kompleksowych programów Ubezpieczeniowych opiera się na wszechstronnej ocenie ryzyka realizowanej poprzez audyt ubezpieczeniowy, projektowanie indywidualnie dopasowanych programów ubezpieczeniowych, zapewnienie pełnego pokrycia ochroną ryzyk, które mogą podlegać ubezpieczeniu oraz stworzą właściwe czyli intuicyjne i sprawne warunki likwidacji szkód.

Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników i znajomości rynku ubezpieczeniowego jesteśmy w stanie stworzyć program ubezpieczeniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

AUDYT UBEZPIECZENIOWY

Audyt ubezpieczeniowy, czyli szczegółowa analiza zawartych umów oraz potencjalnych zagrożeń, które mogą wystąpić przy określonej, specyficznej działalności.

PROGRAM UBEZPIECZENIOWY

Stworzenie programu ubezpieczeniowego opartego na wynikach audytu ubezpieczeniowego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb biznesowych Klienta oraz profilu jego działalności.

PRZETARGI PUBLICZNE

Przetargi publiczne dla podmiotów zobowiązanych do stosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Uczestniczymy w przygotowaniu dokumentacji przetargowej zgodnie z przepisami PZP w formule wspólnie wypracowanej z klientem.

NADZÓR NAD PRZEBIEGIEM UBEZPIECZENIA

Nadzór nad przebiegiem ubezpieczenia oraz wykonywaniem umowy, a w szczególności:

 • wznawianie polis,
 • monitorowanie rat,
 • cesje,
 • rozszerzenia lub ograniczenia zakresu ochrony w trakcie ubezpieczenia,
 • negocjacje i ubezpieczanie nowych ryzyk
KOMPLEKSOWE WSPARCIE ZWIĄZANE Z LIKWIDACJĄ SZKÓD

Kompleksowe wsparcie związane z likwidacją szkód:

 • zgłaszanie szkód,
 • odpowiednie doprecyzowanie treści związanych ze zgłoszeniem szkody,
 • współpraca w zakresie kompletowania dokumentacji przy szkodzie,
 • kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi,
 • likwidacja szkód za granicą i zagranicznych w kraju (uzyskiwanie odszkodowań w walucie, nie w złotówkach).
DOSTĘP DO SZKOLEŃ

Dostęp do szkoleń cyklicznie prowadzonych przez naszą kancelarię oraz podmioty zewnętrzne w zakresie:

 • postępowania w związku z wystąpieniem szkody, instruktaż postępowania,
 • zasad współpracy w zakresie obsługi umów oraz treści zawartych umów, szczegółowych warunków, klauzul.

Zapytaj o ofertę

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania jakie masz. Pomożemy dobrać ofertę ubezpieczeniową do rodzaju prowadzonej przez Ciebie dzialalności.

ZADZWOŃ TERAZ

Zostaw numer

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.