Klim Brokers - wyjątkowi w ubezpieczeniach

O nas

Klim Brokers Sp. z o.o. od 1991 roku prężnie działa na terenie całej Polski, nasza siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 44, jednak jesteśmy zawsze tam gdzie potrzebują nas nasi klienci.

Największą wartością jaką posiada nasza kancelaria to zespół ambitnych i doświadczonych pracowników, którzy dzięki swojej codziennej pracy budują trwałe bezpieczeństwo i pewność swobodnego prowadzenia działalności przez naszych partnerów biznesowych. Nasz zespół codziennie pracuje na zaufanie naszych Klientów. Dzięki stałemu dążeniu do rozwoju naszej organizacji, umiejętności poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla naszych Klientów doceniły nas największe przedsiębiorstwa w Polsce. Posiadane wieloletnie doświadczenie zaowocowało umiejętnością tworzenia niestandardowych i nowatorskich rozwiązań i warunków, które na przestrzeni lat stały się standardami jakie często przejmowały od nas zakłady ubezpieczeń. Do grona naszych Klientów należą zarówno przedsiębiorstwa lokalne, jak również podmioty zagraniczne czy też podmioty zlokalizowane w Specjalnych Strefach Ekonomicznych na terenie całej Polski. Docenia się nas za zdolność do szybkiej reakcji i przystosowanie się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Staramy się skutecznie sprostać wyzwaniom jakie stawia przed nami rzeczywistość ubezpieczeniowa, optymalizujemy obecne rozwiązania i codziennie poszukujemy nowych i lepszych możliwości dla naszych Klientów.

ZAUFANIE

Zaufanie jest pierwszym krokiem do zbudowania trwałej relacji biznesowej, to dotrzymane słowo i pewność, którą zapewniamy poprzez swoje podejście we współpracy, szacunek, niezawodność i posiadane kompetencje biznesowe.

PROFESJONALIZM

Profesjonalizm wyrażamy poprzez dążenie do perfekcji ciągle doskonaląc procesy obowiązujące w naszej działalności. Poziom zapewnianej fachowości utrzymujemy i realizujemy dzięki zespołowi wybitnych fachowców z różnych dziedzin.

Zapytaj o ofertę

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania jakie masz. Pomożemy dobrać ofertę ubezpieczeniową do rodzaju prowadzonej przez Ciebie dzialalności.

ZADZWOŃ TERAZ

Zostaw numer

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.