Klim Brokers - wyjątkowi w ubezpieczeniach

Doświadczenie

Początki KLIM BROKERS Sp. z o.o. sięgają 1991 roku gdy jej właściciel stawiał swoje pierwsze kroki na rynku ubezpieczeniowym prowadząc samodzielnie działalność pośrednictwa ubezpieczeniowego i już wtedy tworzył programy dla klientów korporacyjnych z różnych gałęzi polskiej gospodarki.

Dostrzegając szansę szybkiego rozwoju w 1994 roku roku postawił na ubezpieczenia graniczne.

W tej dziedzinie w krótkim czasie zbudował wraz z zespołem specjalistów przewagę rynkową dzięki stworzeniu nowatorskiego systemu informatycznego, który zapewnił automatyzację i zdecydowane skrócenie czasu obsługi klientów. W latach 1994-1998 firma była czołowym dostawcą ubezpieczeń granicznych i zagranicznych na zachodniej i południowej granicy Polski.

Od samego początku stawiał na profesjonalizm i wysoką jakość oferowanych usług, dzięki czemu szeregi firmy zasilali tylko ludzie o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu.

W 2001 roku nastąpiła rejestracja działalności brokerskiej w PUNU obecnie Komisja Nadzoru Finansowego. Rozwijał działalność brokerską na terenie Polski tworząc ramy organizacyjne sprawnie działającej kancelarii brokerskiej.

Dynamiczny i stały rozwój działalności brokerskiej sprawił, że w 2007 roku nastąpiła zmiana formy prowadzonej działalności, powstanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością działającej pod nazwą KLIM BROKERS.

Dążąc do stałego samodoskonalenia procesów realizacji zadań oraz obsługi kształtował kulturę organizacji zorientowaną na zapewnienie najwyższej jakości. W czerwcu 2011 roku spółka KLIM BROKERS uzyskała certyfikat świadczący o spełnieniu norm ISO 9001:2008, który potwierdził najwyższe standardy jakości obsługi.

1991
Założenie firmy.
1994-1998
Lider ubezpieczeń granicznych i zagranicznych.
2007
Powstanie Spółki z o. o.
2011
Uzyskanie certyfikatu świadczącego o spełnieniu norm ISO 9001:2008.

Zapytaj o ofertę

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania jakie masz. Pomożemy dobrać ofertę ubezpieczeniową do rodzaju prowadzonej przez Ciebie dzialalności.

ZADZWOŃ TERAZ

Zostaw numer

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.