Klim Brokers - wyjątkowi w ubezpieczeniach

Dlaczego my?

KLIM BROKERS Sp. z o. o. to firma, którą tworzy zespół ambitnych i doświadczonych pracowników. Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa i pełne wsparcie, które pozwoli uwolnić się naszym Klientom od szeregu formalności ubezpieczeniowych i skupić się na głównym przedmiocie działalności.

Dla naszych Klientów chcemy być kimś więcej niż tylko brokerem. Współpraca z naszymi Klientami opiera się na zaufaniu i zapewnieniu bezpieczeństwa poprzez wdrożenie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz innowacyjnego podejścia do rzeczywistości ubezpieczeniowej.

Nasza rola nie kończy się na zawarciu umowy ubezpieczenia. W przypadku zaistnienia szkody, w ramach obsługi brokerskiej, wspieramy proces likwidacji szkód. Zespół likwidacji szkód jest wspomagany przez doświadczonych radców prawnych, specjalizujących się w prawniczej problematyce ubezpieczeniowej.

Zapytaj o ofertę

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania jakie masz. Pomożemy dobrać ofertę ubezpieczeniową do rodzaju prowadzonej przez Ciebie dzialalności.

ZADZWOŃ TERAZ

Zostaw numer

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.